Şuanda Buradasınız: Su Analizi ATIKSU MD 610 Bluetooth

Lovibond MD 610 Bluetooth

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond BluetoothLovibond MD 610 fotometre cihazı, 140 parametrenin üzerinde test yapabilme özelliği ile İçme Suyu, Atıksu, Endüstriyel Sular ve Yüzme Havuz Sularında ihtiyacınız olan tüm değerleri kolayca ölçebileceğiniz saha tipi yeni bir fotometre modelidir. Bluetooth özelliği ile depolanmış olan test sonuçlarını tablet ve akıllı telefon ile takip edebilmektedir.

Lovibond MD 610 Bluetooth Özellikleri ;
■ Otomatik Dalga boyu seçimi,
■ Kolay kullanım,
■ Kullanıcı arayüzü,
Almanca, İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve İtalyanca
■ Yapılan Test Sonuçlarını Depolayabilme,
■ 100 parametre üzerine test metodu,
■ 10 kullanıcı tanımlı yöntemleri,
■ Bluetooth özelliği,
■ Su geçirmez,
■ Mobil (taşınabilir) özellikte,

MD 610 fotometre cihazı, modern tasarımı ile taşınabilir ve modern özelliklere sahip bir fotometre modelidir. Bu yeni fotometre cihazı, su analizi için tüm önemli parametreleri kapsar. Alüminyum ve çinko gibi. Lovibond reaktifleri ve doğruluk düzeyini ve çevre dostu özelliğini kullanıcıya garanti eder. Yapılacak test metoduna göre kullanılacak olan tablet reaktifler, toz reaktifler, sıvı reaktifler veya tüp testleri (16 / 13 mm) formlarındadır. MD 610 fotometre cihazında kullanılan girişim filtreleri ile çalışır bir ışık kaynağı olarak kullanan ve uzun ömürlü LED'ler. Hareketli parçalar katılmaktadırlar. Tabii ki, MD 610 modelinde 1000 veriye kadar bilgiyi saklayabilecek hafıza vardır. MD 610 fotometre cihazında bluetooth özellikliği sayesinde hafızaya saklanan verilerin tablet veya akıllı telefonlara aktarabilme özelliği mevcuttur.

N.I.S.T. İzlenebilirlik ; Fotometre modelinde fabrika kalibrasyon özelliği vardır. NIST iç standartlar, ilgili izlenebilir. Cihaz tarafından kalibre olabilir NIST bir "kullanıcı kalibrasyon modunda kullanıcı" izlenebilir standartları. (NIST = Ulusal Standartlar ve Teknoloji)

Yeni yöntemler ; Test yöntemleri düzenli olarak pazardaki gereksinimlere uygun olarak güncellenir. Yazılım güncellemelerini ile yeni yöntemler ve ek dilleri web sitemizde www.tintometer.com | www.rank.com.tr bulabilirsiniz.

Polinomlar ; Harici bir matematiksel programı yardımıyla, ilgili polinom oluşturulur veri çiftleri (konsantrasyon / emme) den. Bir bilinen polinom da kullanılabilir. 25 sipariş polinomları (y = A + Bx + CX2 + DX3 + EX4 + FX5 olabilir) birlikte kullanıcı ile saklanan özgü parametreleri gibi olarak dalga boyu, ölçüm aralığı, birim ve numara ondalık bir.

Konsantrasyon; Bu fonksiyonu 14-2 ölçmek için kullanılabilir bilinen standartlar. Konsantrasyonlarının temelinde / emme çiftleri, fotometre elde arasında doğrusal interpolasyon hesaplar ölçülen puan. 10 yöntemler kadar saklanabilir Daha fazla örnek ölçümler için.

Fosfat, Azot, Nitrit, Nitrat, Toplam Alkalinite, Fenol Alkalinite, Amonyak, Bor, Brom, Kalsiyum Sertliği, Klorür, Klor Dioksit, KOİ, Kimyasal Okisjen İhtiyacı, Bakır, Sinayid, Siyanürik Asit, Florür, Renk, Bulanıklık, Hidrojen Peroksit, Demir, Manganez, Aktif Oksijen Miktarı, Fosfonat, Potasyum, Silis, Sülfat, Sülfit, Çözünmüş Oksijen Oranı, pH, Askıda Katı Madde (Fotometrik Metod), Toplam Azot, Toplam Sertlik, Üre, Çinko gibi parametrelerin analizini yapabilmektedir.

Lovibond MD 610 taşınabilir fotometre modeli hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için satış ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Lovibond MD610 Bluetooth

Lovibond MD 610 çok parametreli fotometre modeline ait teknik özellikleri incelemek için tıklayınız.