Şuanda Buradasınız: Su Analizi YÜZME HAVUZLARI MD 100 Fotometre

Lovibond MD 100 Fotometre

e-Posta Yazdır PDF

Lovibond® MD100 Fotometre serisi, Lovibond ailesinin en yeni fotometre grubundan biridir. Küçük, hafif, pratik ve hızlı su analizleri kullanılmaktadır.

Lovibond MD 100 fotometreler, şeffaf örnekleme haznesi içinde herhangi bir parçayı hareket ettirmeksizin uzun ömürlü LED'li yüksek kaliteli erişim filtrelerini ışık kaynağı olarak kullanmaktadır. Birimler, kesin ve çoğaltılabilir sonuçlara çok çabuk ılaşır. Diğer önemli avantajları çalışma kolaylığını, ergonomik tasarımını, yekpare boyutlarını ve emniyetli kullanımını içermektedir.

Lovibond MD 100 fotometrelerinin ölçümleme ve yazılım tabanlı ayarlama seçenekleri aynı zamanda bir test materyali olarak kullanımına olanak sağlar. Testler kitleri, uzun ömürlü ve sağlamlıktadır. kitler 5 - 10 yıl raf ömürleri Lovibond tarafından garantilidir. Lovibond tablet ve reaktifi ile ya da VARIO toz reaktifi ile veya sıvı raktifler kullanılmak suretiyle uygulanır.

Önemli Noktaları ;

Suya dayanıklılığı IP 68 olarak tanımlanmıştır.

Otomatik Açma-Kapanma özelliği,

Gerçek zaman saati ve Tarih,

Ayarlama Modu,

Arkadan aydınlatmalı ekran,

Depolama özelliği,

Test cihazı olarak kullanıma uygunluk.

Lovibond MD 100 Fotometre Cihazına ait fiyat teklifi için satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Lovibond MD100 Fotometre Genel Bilgileri için tıklayınız.

Lovibond MD 100 Tek Parametreli Fotometre Modelleri

Geniş ürün yelpazesine sahip olan Lovibond MD 100 fotometre modelleri ihtiyaç duyacağınız modellere göre üretilmiştir. Her bir fotometre cihazı tek parametreden oluşturmaktadır. MD 100 tek parametreli fotometre modelleri ile Aluminyum, Amonyak, Klorür, Klor, Klordioksit, KOİ, Bakır, Toplam Sertlik, Hazen Renk Ölçümü, Demir, Florür, Manganez, Molybden, Fosfat, Silis, Askıda Katı Madde, Üre ölçebilmektedir. Lovibond MD100 fotometre modellerine ait detaylı bilgi için uzman satış ekibimizden destek alabilirsiniz.

Lovibond MD100 Fotometre Cihazı özellikleri için tıklayınız.

Lovibond MD 100 2in1 Fotometre Modeli

Lovibond MD100 2in1 fotometre modeli ile Serbest Klor, Toplam Klor ve pH ölçümleri yapılmaktadır. Fotometre modeli, taşıma çantası, su numune küvetleri ve 100 testlik tabletleri ile birlikte teslim ediliyor. Lovibond MD100 fotometre modellerine ait detaylı bilgi için uzman satış ekibimizden destek alabilirsiniz

Lovibond MD100 Fotometre Cihazı özellikleri için tıklayınız.

Lovibond MD 100 3in1 Fotometre Modeli

Lovibond MD100 3in1 fotometre modeli ile Serbest Klor, Toplam Klor, pH ve Siyanürik Asit ölçümleri yapılmaktadır. Fotometre modeli, taşıma çantası, su numune küvetleri ve 100 testlik tabletleri ile birlikte teslim ediliyor. Lovibond MD100 fotometre modellerine ait detaylı bilgi için uzman satış ekibimizden destek alabilirsiniz

Lovibond MD100 Fotometre Cihazı özellikleri için tıklayınız.

Lovibond MD 100 4in1 Fotometre Modeli

Lovibond MD100 4in1 fotometre modeli ile Serbest Klor, Toplam Klor, pH, Siyanürik Asii ve Toplam Alkalinite ölçümleri yapılmaktadır. Fotometre modeli, taşıma çantası, su numune küvetleri ve 100 testlik tabletleri ile birlikte teslim ediliyor. Lovibond MD100 fotometre modellerine ait detaylı bilgi için uzman satış ekibimizden destek alabilirsiniz

Lovibond MD100 Fotometre Cihazı özellikleri için tıklayınız.

Lovibond MD 100 5in1 Fotometre Modeli

Lovibond MD100 5in1 fotometre modeli ile Serbest Klor, Toplam Klor, pH, Siyanürik Asit, Toplam Alkalinite ve Kalsiyum Sertlik ölçümleri yapılmaktadır. Fotometre modeli, taşıma çantası, su numune küvetleri ve 100 testlik tabletleri ile birlikte teslim ediliyor. Lovibond MD100 fotometre modellerine ait detaylı bilgi için uzman satış ekibimizden destek alabilirsiniz.

Lovibond MD100 Fotometre Cihazı özellikleri için tıklayınız.

Lovibond MD 100 6in1 Fotometre Modeli

Lovibond MD100 6in1 fotometre modeli ile Serbest Klor, Toplam Klor, pH, Brom, Siyanürik Asit, Toplam Alkalinite, Kalsiyum Sertlik ölçümleri yapılmaktadır. Fotometre modeli, taşıma çantası, su numune küvetleri ve 100 testlik tabletleri ile birlikte teslim ediliyor. Lovibond MD100 fotometre modellerine ait detaylı bilgi için uzman satış ekibimizden destek alabilirsiniz.

Lovibond MD100 Fotometre Cihazı özellikleri için tıklayınız.

Lovibond MD 100 Kazan Suları Fotometre Modeli

Endüstriyel Su Analiz Sistemlerinin analizler için kullanılmakta olan taşınabilir özellikteki MD100 fotometre cihazı ile kazan sularınızda ihtiyacınız olan tüm değerleri test edin.

Lovibond MD100 Kazan Suları (Boiler Water) özellikleri için tıklayınız.

Lovibond MD 100 Soğutma Suları Fotometre Modeli

Endüstriyel Su Analiz Sistemlerinin analizler için kullanılmakta olan taşınabilir özellikteki MD100 fotometre cihazı ile soğutma sularınızda ihtiyacınız olan tüm değerleri test edin.

Lovibond MD100 Soğutma Suları (Cooling Water) özellikleri için tıklayınız.

Lovibond MD 110 Bluetooth Fotometre Modeli

Lovibond MD110 Bluetooth özelliğine sahip fotometre modellerinde yapılan test sonuçları her an elinizin altında olan akıllı telefon, tablet veya bluetooth özellikli tüm aygıtlarınıza aktararak takip edebilirsiniz. Lovibond MD110 modellerine ait detaylı bilgi için uzman satış ekibimizden destek alabilirsiniz..

Lovibond MD110 Bluetooth Fotometre Cihazı özellikleri için tıklayınız.

Lovibond Sosyal Medya